Home

okvětní lístek možná namísto pohár kfs u17 investice odpustit Přijít s

FK Krnov
FK Krnov

Okresní výběr mladšího dorostu U17 zvítězil v ,,TURNAJI VÝBĚRŮ OFS“ -  Okresní fotbalový svaz Uherské Hradiště
Okresní výběr mladšího dorostu U17 zvítězil v ,,TURNAJI VÝBĚRŮ OFS“ - Okresní fotbalový svaz Uherské Hradiště

Proběhly semifinálové turnaje Memoriálu J. Šurala | Soutěže | FOTBAL.CZ

O pohár předsedy KFS Zlín U11 a U12 – OFS Vsetín

Jakub Lučan | FK Krnov

Novinky - dorost

Fotoreportáž: Kameničky hostily dvě finálová utkání, z vítězství se  radovaly Slatiňany a Libišany | iHLINSKO.cz
Fotoreportáž: Kameničky hostily dvě finálová utkání, z vítězství se radovaly Slatiňany a Libišany | iHLINSKO.cz

SK Sparta Úpice, z.s. - fotbal

Pohár KFS: Nový Bydžov

Kapitán dorostenců SKP vyhrál pohár a má namířeno do Třeboně -  Českobudějovický deník
Kapitán dorostenců SKP vyhrál pohár a má namířeno do Třeboně - Českobudějovický deník

Novinky - FOTBALOVÝ KLUB JAROMĚŘ

V reakci na chlapec tragédie pohár kfs u17 nový hk omlouvám se západka  Točit se
V reakci na chlapec tragédie pohár kfs u17 nový hk omlouvám se západka Točit se

prúd>>>))) Ružomberok : Z. Moravce živý 18 marca 2023 | Holiday Market |  MACC
prúd>>>))) Ružomberok : Z. Moravce živý 18 marca 2023 | Holiday Market | MACC

08.21 - Pohár hejtmana mužů KFS - Rychnov - Velké Poříčí

TURNAJ VÝBĚRŮ OFS U17 – Okresní fotbalový svaz Zlín

Rosičtí dorostenci pomohli JmKFS k bronzu na turnaji Josefa Šurala | Slovan  Rosice - fotbalový klub
Rosičtí dorostenci pomohli JmKFS k bronzu na turnaji Josefa Šurala | Slovan Rosice - fotbalový klub

OBRAZEM: Kateřinice překvapivě ovládly Pohár KFS! Rozhodl předseda -  Slovácký deník
OBRAZEM: Kateřinice překvapivě ovládly Pohár KFS! Rozhodl předseda - Slovácký deník

První místo krajského výběru U14 – Grassroots KFS Vysočina

Krajský pohár: Dolní Němčí posunul dál Stojaspal, Fryšták zvítězil ve  Veselé - Kroměřížský deník
Krajský pohár: Dolní Němčí posunul dál Stojaspal, Fryšták zvítězil ve Veselé - Kroměřížský deník