Home

Úsměv kotník Ztlumit paralelní slalom ve svetovem pohár žeton Lionel Green Street Jistý

Bouře ve Světovém poháru kolem paralelních závodů - Premiumsports

Disciplína budoucnosti? Paralelní obří slalom vyvolal rozpaky | Týden.cz

Velký návrat. Ledecká se na konci sezony objeví na snowboardu ve Světovém  poháru | Livesport.cz
Velký návrat. Ledecká se na konci sezony objeví na snowboardu ve Světovém poháru | Livesport.cz

Ledecká vyhrála paralelní obří slalom v Rogle - Aktuálně.cz

Moc od toho nečekám, říká Ledecká před prvním startem v paralelním slalomu  na lyžích | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Moc od toho nečekám, říká Ledecká před prvním startem v paralelním slalomu na lyžích | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ledecká při druhém startu po zranění ovládla paralelní slalom v  Berchtesgadenu - iDNES.cz
Ledecká při druhém startu po zranění ovládla paralelní slalom v Berchtesgadenu - iDNES.cz

Německo - Světový pohár ve snowboardingu | Česká televize

Česká hvězda znovu září naplno. Ledecká ovládla paralelní slalom v  Berchtesgadenu! - Sport.cz
Česká hvězda znovu září naplno. Ledecká ovládla paralelní slalom v Berchtesgadenu! - Sport.cz

Paralelně znovu a lépe! - Sjezdové lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Ledecká se po roce vrátí do Světového poháru na snowboardu - Sport.cz

Triumfální návrat. Při druhém startu po zranění vyhrála Ledecká paralelní  slalom | Zprávy | Tiscali.cz
Triumfální návrat. Při druhém startu po zranění vyhrála Ledecká paralelní slalom | Zprávy | Tiscali.cz

Ester Ledecká má velký křišťálový glóbus. Ovládla Světový pohár  snowboardistek | Radiožurnál
Ester Ledecká má velký křišťálový glóbus. Ovládla Světový pohár snowboardistek | Radiožurnál

První závod byl oťukávací, teď už jsem jela to svoje.' Ledecká si návrat  užívá, čeká ji lyžařská příprava | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První závod byl oťukávací, teď už jsem jela to svoje.' Ledecká si návrat užívá, čeká ji lyžařská příprava | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

O snowboardingu | Snowboarding

Ledecká v super-G třicátá. Pojede do Švýcarska? | Barrandov.tv

Premiérový paralelní obří slalom vyhrál v Alta Badii Nor Jansrud -  Aktuálně.cz
Premiérový paralelní obří slalom vyhrál v Alta Badii Nor Jansrud - Aktuálně.cz

Jsem zpátky!« Ledecká při druhém startu po zranění ovládla paralelní slalom  | iportaL24.cz
Jsem zpátky!« Ledecká při druhém startu po zranění ovládla paralelní slalom | iportaL24.cz

Mazeová vyhrála obří slalom a dál vede Světový pohár. Kožíšek úspěšný ve  sprintu | Hospodářské noviny (HN.cz)
Mazeová vyhrála obří slalom a dál vede Světový pohár. Kožíšek úspěšný ve sprintu | Hospodářské noviny (HN.cz)

Nor Kristoffersen vyhrál obří slalom v Alta Badii a vede Světový pohár |  iSport.cz
Nor Kristoffersen vyhrál obří slalom v Alta Badii a vede Světový pohár | iSport.cz

Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté -  iDNES.cz
Ledecká ovládla závod SP v Cortině, na snowboardu uspěla podvacáté - iDNES.cz

Zlato! Ester Ledecká suverénně ovládla paralelní obří slalom v Cortině |  Snowboarding
Zlato! Ester Ledecká suverénně ovládla paralelní obří slalom v Cortině | Snowboarding

Kdo zastaví Ester?! Ledecká vyhrála v Bansku už pátý obří slalom v sezoně |  iSport.cz
Kdo zastaví Ester?! Ledecká vyhrála v Bansku už pátý obří slalom v sezoně | iSport.cz

SP snowboard: paralelní slalom Winterberg 2022 v Německu ❄️ | BetArena.cz

Výsledky – Paralelní Obří slalom – Muži – Alpské lyžovaní Světový pohár  Lech 27.11.2020 -
Výsledky – Paralelní Obří slalom – Muži – Alpské lyžovaní Světový pohár Lech 27.11.2020 -

Mistrovství České Republiky v alpském lyžování ve Špindlerově Mlýně – Kudy  z nudy
Mistrovství České Republiky v alpském lyžování ve Špindlerově Mlýně – Kudy z nudy