Home

Klid přijmout zamítnutí krajský pohár fotbal příjemný Nábřeží Stranou

Novinky: fotbal kopaná | TJ Sokol Bedřichov - fotbalový klub

Přestřelky a obraty! Fotbalový krajský pohár měl v prvním kole grády -  Havlíčkobrodský deník
Přestřelky a obraty! Fotbalový krajský pohár měl v prvním kole grády - Havlíčkobrodský deník

Krajský přebor: Rozdílné ambice tří týmů z Pojizeří - Naše Pojizeří

AFC Humpolec | Finále Národního poháru krajských výběrů u nás v Humpolci! -  AFC Humpolec
AFC Humpolec | Finále Národního poháru krajských výběrů u nás v Humpolci! - AFC Humpolec

Krajský fotbalový pohár je na programu až v závěru dubna - Českolipský deník

Krajský fotbal

Olomoucký krajský fotbalový svaz

SK Dynamo České Budějovice | Archiv článků

Pekkadillo Tlačit Klenot krajský přebor mladší žáci zeleneč o pohár předesy  Hubert Hudson salám radar
Pekkadillo Tlačit Klenot krajský přebor mladší žáci zeleneč o pohár předesy Hubert Hudson salám radar

Ve druhém kole poháru si krajské týmy otevřely střelnice - Liberecký deník

Krajský pohár: Postup Mutěnic, Šardic, Rohatce a Ratíškovic - FOTBAL NA  HODONÍNSKU
Krajský pohár: Postup Mutěnic, Šardic, Rohatce a Ratíškovic - FOTBAL NA HODONÍNSKU

Hráči lovosické ZŠ ovládli turnaj O pohár předsedy Ústeckého KFS | Náš  fotbal | FOTBAL.CZ
Hráči lovosické ZŠ ovládli turnaj O pohár předsedy Ústeckého KFS | Náš fotbal | FOTBAL.CZ

Program: Přípravné zápasy a krajský pohár | TJ Sokol Rosice nad Labem

Právě vychází 15. ročník týdeníku Fotbal v kraji | Soutěže | FOTBAL.CZ

Krajský pohár: Do druhého kola postupují jen Rovensko a Sedmihorky - Naše  Pojizeří
Krajský pohár: Do druhého kola postupují jen Rovensko a Sedmihorky - Naše Pojizeří

Krajský pohár fotbalu: Do 2. kola postoupily domácí týmy - Českolipský deník

Starší dorostenci porazili Vrchlabí a vyhráli tak krajský pohár kategorie  U19! - FOTBALOVÝ KLUB JAROMĚŘ
Starší dorostenci porazili Vrchlabí a vyhráli tak krajský pohár kategorie U19! - FOTBALOVÝ KLUB JAROMĚŘ

Krajský pohár: SK Planá - TJ Nová Včelnice 0:4 | Krajský pohár: SK Planá -  TJ Nová Včelnice 0:4 | I. A třída | Články | Jihočeský fotbal
Krajský pohár: SK Planá - TJ Nová Včelnice 0:4 | Krajský pohár: SK Planá - TJ Nová Včelnice 0:4 | I. A třída | Články | Jihočeský fotbal

Zaostřeno na fotbal: Kde jsou v kraji zlí muži a kde král střelců?  Podívejte se - Moravskoslezský deník
Zaostřeno na fotbal: Kde jsou v kraji zlí muži a kde král střelců? Podívejte se - Moravskoslezský deník

Krajský fotbalový pohár nabídl gólové hody i překvapení - Žatecký a lounský  deník
Krajský fotbalový pohár nabídl gólové hody i překvapení - Žatecký a lounský deník

Fotbal v Karlovarském kraji - ⚽ Krajský pohár mužů zná dalšího  semifinalistu. ✓ Po TJ Karlovy Vary-Dvory a TJ Lomnice si včera postup  zajistil také TJ Baník Královské Poříčí, který vyhrál na
Fotbal v Karlovarském kraji - ⚽ Krajský pohár mužů zná dalšího semifinalistu. ✓ Po TJ Karlovy Vary-Dvory a TJ Lomnice si včera postup zajistil také TJ Baník Královské Poříčí, který vyhrál na

Krajský fotbalový pohár odstartoval, pokračuje se ve středu - Zrcadlo  Blanenska a Boskovicka - zpravodajský portál
Krajský fotbalový pohár odstartoval, pokračuje se ve středu - Zrcadlo Blanenska a Boskovicka - zpravodajský portál

LIVE. FOTBAL: MIMOŇ – DOKSY, KRAJSKÝ POHÁR FAČR | Numberczech sportmagazin

Fotbalisté Velkých Hamrů získali krajský pohár - Naše Jablonecko - Pro lidi  o lidech
Fotbalisté Velkých Hamrů získali krajský pohár - Naše Jablonecko - Pro lidi o lidech

Krajský pohár vyhrál 1.FC Olešnice | Hanácký Večerník | Zpravodajství z  Olomouce a okolí
Krajský pohár vyhrál 1.FC Olešnice | Hanácký Večerník | Zpravodajství z Olomouce a okolí