Home

Scénář Výkon přímo vpřed cílová brána na lyžařských závodech břicho Akademie napsat

Vasaloppet – 11. závod Ski Classics jako MS v dálkových bězích | eD system  Silvini Team
Vasaloppet – 11. závod Ski Classics jako MS v dálkových bězích | eD system Silvini Team

Jelínková sahala po postupu, Capová s Gašparíkovou si užily skvělou  atmosféru | Alpské lyžování
Jelínková sahala po postupu, Capová s Gašparíkovou si užily skvělou atmosféru | Alpské lyžování

Výsledky sprintu na MS v klasickém lyžování: Novák historicky čtvrtý |  iSport.cz
Výsledky sprintu na MS v klasickém lyžování: Novák historicky čtvrtý | iSport.cz

Kitzbühelu se bojí všichni. Legendární sjezd vyhrál již potřetí Dominik  Paris - Deník.cz
Kitzbühelu se bojí všichni. Legendární sjezd vyhrál již potřetí Dominik Paris - Deník.cz

ONLINE: Adam a Andreas Žampa dnes - 1. kolo, obrovský slalom vo Val d'Isere  | SPORTNET
ONLINE: Adam a Andreas Žampa dnes - 1. kolo, obrovský slalom vo Val d'Isere | SPORTNET

Sjezdaři v Ga-Pa nezávodili, sjezdovku Kandahar poznamenalo počasí -  iDNES.cz
Sjezdaři v Ga-Pa nezávodili, sjezdovku Kandahar poznamenalo počasí - iDNES.cz

Fandím. Ale tréninkové brány už mě nelákají, říká Šárka Strachová | Alpské  lyžování
Fandím. Ale tréninkové brány už mě nelákají, říká Šárka Strachová | Alpské lyžování

SNOW 140 - listopad 2022 by SNOW media - Issuu

Jak zvládnout Vasův běh? - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Parsenn Derby: prvním Čechem v legendárním závodě - Sjezdové lyžování -  Články o lyžování - SNOW.cz
Parsenn Derby: prvním Čechem v legendárním závodě - Sjezdové lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Dvojnásobnou míli ovládl na karlovarském dostihovém závodišti Wilantos -  iDNES.cz
Dvojnásobnou míli ovládl na karlovarském dostihovém závodišti Wilantos - iDNES.cz

Den po děsivém pádu znovu na startu! Ester Ledecká v super-G vybojovala  patnácté místo | Alpské lyžování
Den po děsivém pádu znovu na startu! Ester Ledecká v super-G vybojovala patnácté místo | Alpské lyžování

V Lechu to holkám na body nevyšlo, Dubovské chybělo sedm setin | Alpské  lyžování
V Lechu to holkám na body nevyšlo, Dubovské chybělo sedm setin | Alpské lyžování

Nedoceněný sjezd z hřbetu Pancíře - Sjezdové lyžování - Články o lyžování -  SNOW.cz
Nedoceněný sjezd z hřbetu Pancíře - Sjezdové lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Životní závod Jana Zabystřana! Gratulujeme k 9. místu a MS v alpské  kombinaci! | Alpské lyžování
Životní závod Jana Zabystřana! Gratulujeme k 9. místu a MS v alpské kombinaci! | Alpské lyžování

SNOW 112 - listopad 2018 by SNOW media - Issuu

Ondřej Berndt bodoval na EP v Berchtesgadenu, Kryštof Krýzl po slibné jízdě  deset bran před cílem v Adelbodenu vypadl | Alpské lyžování
Ondřej Berndt bodoval na EP v Berchtesgadenu, Kryštof Krýzl po slibné jízdě deset bran před cílem v Adelbodenu vypadl | Alpské lyžování

Na paralelech v Lechu bude české barvy hájit Daniel Paulus | Alpské lyžování

Jan Zabystřan vybojoval v krkolomně postaveném super-G na MS povedené 20.  místo! | Alpské lyžování
Jan Zabystřan vybojoval v krkolomně postaveném super-G na MS povedené 20. místo! | Alpské lyžování

Z drsného pádu byl životní závod. Italský lyžař zažil neuvěřitelné drama -  Sport.cz
Z drsného pádu byl životní závod. Italský lyžař zažil neuvěřitelné drama - Sport.cz

Těžké podmínky na trati obřího slalomu mužů. Krýzl si dojel pro  devatenáctou příčku | Alpské lyžování
Těžké podmínky na trati obřího slalomu mužů. Krýzl si dojel pro devatenáctou příčku | Alpské lyžování

Kryštof Krýzl vyhlíží start v Lechu. Naposledy jel „zlatý“ paralel před 10  lety | Alpské lyžování
Kryštof Krýzl vyhlíží start v Lechu. Naposledy jel „zlatý“ paralel před 10 lety | Alpské lyžování