zmizet Pražma mořská Žebrák běh na lyžích francouz Arne Zpronevěřit letadlo

Štafeta běžců na MS mile překvapila devátým místem | Běžecké lyžování

Sprinty v Davosu ukončily norskou dominanci v SP. Češi nepostoupili -  Deník.cz
Sprinty v Davosu ukončily norskou dominanci v SP. Češi nepostoupili - Deník.cz

Lyžařský maratón v zemi vycházejícího slunce - Závody - Články o běžeckém  lyžování - Běžky.net
Lyžařský maratón v zemi vycházejícího slunce - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Běžkyně na lyžích Nováková ve Švédsku poprvé v sezoně bodovala - iDNES.cz

Čeští biatlonisté si v sobotu zazávodí se Švédy a Francouzi - Biatlon

Zlatou lyži získal Francouz Chauvin, Rypl doběhl čtvrtý - Sport.cz

Lyžařka Beranová poprvé pronikla do finále sprintu SP, v Beitostölenu byla  šestá | ČeskéNoviny.cz
Lyžařka Beranová poprvé pronikla do finále sprintu SP, v Beitostölenu byla šestá | ČeskéNoviny.cz

Pechoušek se blýskl v Drážďanech svým nejlepším výsledkem v kariéře – ČT  sport – Česká televize
Pechoušek se blýskl v Drážďanech svým nejlepším výsledkem v kariéře – ČT sport – Česká televize

Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám  umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Životní úspěch Beranové. Ve sprintu v Beitostölenu skončila šestá – ČT  sport – Česká televize
Životní úspěch Beranové. Ve sprintu v Beitostölenu skončila šestá – ČT sport – Česká televize

Běžec na lyžích Michal Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám  umístění na bedně,' směje se | Radiožurnál Sport
Běžec na lyžích Michal Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám umístění na bedně,' směje se | Radiožurnál Sport

ZOH 2022 | Rusové ovládli olympijskou štafetu běžců na lyžích, Češi  obsadili 12. příčku - Sport.cz
ZOH 2022 | Rusové ovládli olympijskou štafetu běžců na lyžích, Češi obsadili 12. příčku - Sport.cz

Havlíčková v Novém Městě znovu vládla. Pro Zlatou lyži si dojel Francouz  Chauvin | Běžecké lyžování
Havlíčková v Novém Městě znovu vládla. Pro Zlatou lyži si dojel Francouz Chauvin | Běžecké lyžování

Konec už ve čtvrtfinále. Češi sprint v Les Rousses nezvládli, vyhrál  Francouz Jouve | Livesport.cz
Konec už ve čtvrtfinále. Češi sprint v Les Rousses nezvládli, vyhrál Francouz Jouve | Livesport.cz

Běžec na lyžích Pechoušek dojel ve sprintu patnáctý, titul slavil poprvé  Nor Haavard Solaas Taugböl | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Pechoušek dojel ve sprintu patnáctý, titul slavil poprvé Nor Haavard Solaas Taugböl | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Novák doběhl ve druhé etapě Tour de Ski osmý, Janatová byla třináctá |  ČeskéNoviny.cz
Novák doběhl ve druhé etapě Tour de Ski osmý, Janatová byla třináctá | ČeskéNoviny.cz

Černý skončil desátý ve sprintu SP v Drammenu, vyhrál favorit Klaebo -  iDNES.cz
Černý skončil desátý ve sprintu SP v Drammenu, vyhrál favorit Klaebo - iDNES.cz

Francouz Fourcade a Němka Neunerová vyhráli SP biatlonistů - Sport.cz

Češi na Alpen Cupu zářili! Šeller, Černý a Antošová posbírali ve sprintu  medaile | Běžecké lyžování
Češi na Alpen Cupu zářili! Šeller, Černý a Antošová posbírali ve sprintu medaile | Běžecké lyžování

Historický výsledek českého běžeckého lyžování: Novák skončil těsně za  medailí - Aktuálně.cz
Historický výsledek českého běžeckého lyžování: Novák skončil těsně za medailí - Aktuálně.cz

Norové si závody v Drammenu pohlídali. Vyhráli Skistadová a Klaebo – ČT  sport – Česká televize
Norové si závody v Drammenu pohlídali. Vyhráli Skistadová a Klaebo – ČT sport – Česká televize