Home

obnovitelný zdroj kámen Pollinator běh na lyžích žen 2018 nováková Prostý stejný Naughty

Divák Čtyři Extrémně důležité a harvey běh na lyžích 2017 2018 z druhé ruky  nálevka lavice
Divák Čtyři Extrémně důležité a harvey běh na lyžích 2017 2018 z druhé ruky nálevka lavice

První zlato pro Švédsko. Ženský skiatlon vyhrála Kallaová, Nováková  skončila 28. | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První zlato pro Švédsko. Ženský skiatlon vyhrála Kallaová, Nováková skončila 28. | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Desítku v Les Rousses ovládl Nor, ale Klaebo to není. Dvě Češky doběhly v  top 20 – ČT sport – Česká televize
Desítku v Les Rousses ovládl Nor, ale Klaebo to není. Dvě Češky doběhly v top 20 – ČT sport – Česká televize

Běžci na lyžích před sezonou. Bez Razýmové, i tak ale věří v úspěch -  iDNES.cz
Běžci na lyžích před sezonou. Bez Razýmové, i tak ale věří v úspěch - iDNES.cz

Lyžařky Nováková s Janatovou byly na SP v Livignu páté ve sprintu dvojic |  ČeskéNoviny.cz
Lyžařky Nováková s Janatovou byly na SP v Livignu páté ve sprintu dvojic | ČeskéNoviny.cz

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do  finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Pohárový triumf ve sprintu klasicky patří Poláku Skowronovi a Adéle Novákové.  Dorostenci a junioři bojovali o tituly | Běžecké lyžování
Pohárový triumf ve sprintu klasicky patří Poláku Skowronovi a Adéle Novákové. Dorostenci a junioři bojovali o tituly | Běžecké lyžování

Sourozenecký triumf v Lenzerheide! Novákové těsně unikly body - Sport.cz

Český pohár běžců na lyžích na Božím Daru odstartoval vítězstvím Šellera a  Novákové | Běžecké lyžování
Český pohár běžců na lyžích na Božím Daru odstartoval vítězstvím Šellera a Novákové | Běžecké lyžování

Razýmová byla 19. na desítce v Otepää, vyhráli Johaugová a Niskanen -  iDNES.cz
Razýmová byla 19. na desítce v Otepää, vyhráli Johaugová a Niskanen - iDNES.cz

Janatová a Novák chtějí při absenci Razýmové uspět i ve společném sprintu –  ČT sport – Česká televize
Janatová a Novák chtějí při absenci Razýmové uspět i ve společném sprintu – ČT sport – Česká televize

Lyžařka Janatová na SP třináctá: Šetřila jsem síly a pak... Novák byl  čtrnáctý | iSport.cz
Lyžařka Janatová na SP třináctá: Šetřila jsem síly a pak... Novák byl čtrnáctý | iSport.cz

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Závěrečný závod SP v Lahti ovládl Klaebo, mezi ženami zvítězila Kalvaaová -  iDNES.cz
Závěrečný závod SP v Lahti ovládl Klaebo, mezi ženami zvítězila Kalvaaová - iDNES.cz

Lyžařka Nováková vydřela první "velkou" medaili. Má bronz z MS do 23 let -  Deník.cz
Lyžařka Nováková vydřela první "velkou" medaili. Má bronz z MS do 23 let - Deník.cz

OPA Cup, Planica: Adéla Nováková bere bronzovou medaili ve sprintu!  Votočková desátá | Běžecké lyžování
OPA Cup, Planica: Adéla Nováková bere bronzovou medaili ve sprintu! Votočková desátá | Běžecké lyžování

Klaebo je nejmladším vítězem Světového poháru v běhu na lyžích, Wangová  trofej obhájila - Aktuálně.cz
Klaebo je nejmladším vítězem Světového poháru v běhu na lyžích, Wangová trofej obhájila - Aktuálně.cz

Petra Nováková opouští Tour de Ski, důvodem jsou zdravotní problémy |  Běžecké lyžování
Petra Nováková opouští Tour de Ski, důvodem jsou zdravotní problémy | Běžecké lyžování